Moodle Mobile

Výhody mobilní aplikace

K čemu všemu lze mobilní aplikaci použít? Přemýšleli jste někdy o jejích výhodách? Zdá se vám například nahrávání audia obsahu do kurzu přes počítač náročné?

offline studium a testování

okamžité notifikace (push notifikace)

jednoduchý kontakt na další účastníky kurzu

nahrávání obrázků a videí přímo z mobilního zařízení

nahrávání audio obsahu

Awesome Shortcodes
Woo Commerce
Retina Ready
Pixel-Perfect Design
Fully Responsive
Moodle Mobile App

Používejte Moodle na všech zařízeních

Moodle můžete používat na jakémkoliv zařízení! V kanceláři, doma, na tabletu, na telefonu, v čekárně u lékaře, na cestě do práce.

Vzhled webové aplikace je responzivní a mohlo by se zdát, že mobilní aplikace nebude mít dostatečné opodstatnění. Pro mnoho lidí je existence nativní aplikace v mobilních storech otázkou prestiže. Nespornou výhodou využití mobilní aplikace oproti webovému prohlížeči je menší přenos dat (není potřeba přenášet prostředí) a v neposlední řadě možnost studia offline.

moodle-mobile-app-stores
Stáhněte si Moodle Mobile
Základní aplikace Moodle Mobile, pomocí které se připojíte na vlastní Moodle server, je dostupná již nyní ve vašich obchodech.

Moodle Google Play   Moodle App Store

Vytvoříme vám vlastní mobilní aplikaci

Většina internetového provozu dnes pochází z mobilních zařízení. E-learning a Moodle jde s dobou.

Jako Oficiální Moodle Partner nabízíme unikátní službu – tvorbu rebrandované mobilní aplikace Moodle. Pomocí rebrandingu získáte aplikaci přizpůsobenou vzhledem vašemu firemnímu prostředí a vaši zaměstnanci a partneři budou vzdělávací portál lépe vnímat. Aplikaci přizpůsobíme pro iOS i Android zařízení.

Mobilní aplikace Moodle