Univerzity of New York in Prague

Vyjádření klienta

“Pro nás jako Univerzitu je kvalitní LMS nutností. Díky dlouhodobé stabilní spolupráci s PC-HELP je náš e-learning pravidelně aktualizován, zahrnuje funkce přizpůsobené našim potřebám a jakékoli problémy jsou rychle vyřešeny podporou. Kromě technické stránky je pro nás také důležité, že PC HELP dokáže kvalifikovaně poradit i v procesních a praktických otázkách týkajících se používání systému.

Bc. David Novák

IT Manager

University of New York in Prague

Cíl projektu

Zavedení spolehlivých e-learningových služeb pro více než 2000 studentů a lektorů, kteří je budou každý den využívat pro rozšíření prezenční výuky nebo online distanční studium. E-learningový portál bude kromě online vzdělávání sloužit pro ukládání a sdílení dokumentů, šíření anket a dotazníků, pro komunikaci, vedení diskuzních fór atp.

Řešení

V roce 2010 jsme pomocí velmi rozšířeného Learning Management Systemu Moodle zavedli e-learningovou výuku pro University of New York in Prague. E-learningový portál jsme instalovali na náš server, proškolili IT správce univerzity a vytvořili pro lektory návody na tvorbu e-learningových kurzů. Naše spolupráce s univerzitou pokračuje dodnes v podobě zajištění hostingu a uživatelské podpory. Pravidelně zajišťujeme upgrade a grafické úpravy e-learningového portálu, nebo úpravy a vývoj specifických funkcí na míru.

 

Portál je dostupný na adrese elearning.unyp.cz.

Kategorie

Školy

Sdílet